LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Rugsėjo 19 - 20 dienomis Rokiškyje vyko Lietuvos jaunimo asmeninis - komandinis čempionatas

Rugsėjo 19 – 20 dienomis Rokiškyje vyko Lietuvos jaunimo asmeninis – komandinis čempionatas mažo kalibro ginklais.
Vaikinų - Pistoletas - 25m - MKG – Greitašauda
Čempiono titulą iškovojo Vilniaus miesto atletas, Vidos Zvicevičienės auklėtinis Karol Belevič, kvalifikacijoje surinko 263 tšk. ir finale 18 tšk., antroje vietoje liko Alytaus miesto atstovas Povilas Gaušys kvalifikacijoje surinkęs 253 tšk. ir 7 finale tšk., trenerė Asta Brusokienė, trečioje vietoje taip pat Vidos Zvicevičienės auklėtinis Titas Pajarskas kvalifikacijoje surinkęs 228 tšk., ir finale 4 tšk. Komandinėje įskaitoje šiame pratime čempionais tapo Vilniaus miesto I-a komanda (Karol Belevič, Titas Pajarskas ir Nikita Tarasenko) surinkusi 666 tšk., vicečempionais tapo Alytaus I-a komanda (Povilas Gaušys, Juras Blaškys ir Edvinas Aponas) 579 tšk., bronza atiteko Biržų komandai (Kornelijui Četvergui, Martynui Zakriui ir Dominykui Lapieniui) 534 tšk.
Vaikinų - Pistoletas - 50m - MKG - LPP
Šio pratimo čempionu tapo taip pat Karol Belevič 514 tšk., sidabru pasidabino Ugnius Dzikunskas iš Alytaus miesto (trenerė Asta Brusokienė) 504 tšk., ir bronza atiteko Vilniečiui Vidos Zvicevičienės auklėtiniui Titui Pajarskui 486 tšk.
Komandinė įskaita išsirikiavo taip: surinkę 1428 tšk. nugalėtojais tapo Vilniaus miesto I-a komanda (Karol Belevič, Titas Pajarskas ir Nikita Tarasenko), antroje vietoje surinkę 1370 tšk. liko Kauno miesto I-a komanda (Gintautas Pucilauskas, Mykolas Giedraitis ir Jogaila Vaicekauskas), trečioje vietoje surinkę 1347 tšk. išsirikiavo Alytaus miesto I-a komanda Ugnius Dzikunskas, Edvinas Aponas ir Juras Blaškys).
Vaikinai - Šautuvas - 50m - MKG - Gulint - Jaunimas
Čempiono titulą iškovojo Rokiškietis Ąžuolas Jankauskas 607,6 tšk. (treneris Giedrius Kublickas), antroje vietoje Kaunietis Airidas Kalesninkas 604,7 tšk. (trenerė Tatjana Klimova) ir trečioje vietoje Vilnietis Mykolas Osencovas 604,3 tšk. (treneris Miroslav Leščevski).
Tame pačiame pratime komandų rikiuotė sekanti: čempionais tapo Vilniaus miesto I-a komanda Mykolas Osencovas, Otto Janulin ir Andrej Barčenkov surinkę 1762,2 tšk., sidabru pasidabino Alytaus miesto I-a komandos atstovai Rokas Petkevičius, Ignas Albavičius ir Nojus Bukleris 1749,5 tšk., bronza atiteko Šiaulių miesto „Dubysos“ komandai Medišauskui Matui, Orestui Plekavičiui ir Augustui Gurliauskui 1747,3 tšk.
Vaikinai - Šautuvas - 50m - MKG - 3 Padėtys
Čempiono titulą iškovojo Šiaulietis Orestas Plekavičius 442,1 tšk. (treneris Mantas Bakas), antroje vietoje Vilnietis Mykolas Osencovas 426,4 tšk. (treneris Miroslav Leščevski) ir trečioje vietoje Alytiškis Nojus Bukleris 409,4 tšk. (treneris Česlovas Pavilonis).
Komandinėje įskaitoje čempionais tapo Vilniaus I-a komanda Mykolas Osencovas, Andrej Barčenkov ir Otto Janulin surinkę 1611 tšk., sidabras atiteko Biržų miesto I-ai komandai Evaldui Prunskui, Kasparui Bajorui ir Mantvydui Strelčiūnui surinkus 1581 tšk., bronza iškovojo Šliaulių miesto „Dubysa“ komanda Orestas Plekavičius, Matas Medišauskas ir Augustas Gurliauskas surinkę 1572 tšk.
Merginos - Šautuvas - MKG - 3 Padėtys
Čempione tapo Kaunietė Justina Jančiulevičiūtė 434,7 tšk. (trenerė Tatjana Klimova), sidabru pasidabino Aleksandra Semionovaitė iš Vilniaus 429,4 tšk. (treneris Miroslav Leščevski), ir bronza atiteko Agnei Urbonaitei iš Šiaulių 415,3 tšk. (treneris Mantas Bakas).
Komandų rikiuotė: pirmoje vietoje Šiaulių miesto „Dubysa“ komanda Dušenko ValerijaVakarė Mikalauskaitė ir Gabrielė Lukašavičiūtė 1607 tšk., antroje vietoje Kauno miesto I-a komanda Ramonaitė Greta, Justina Jančiulevičiūtė ir Diana Selelionytė 1596 tšk., trečioje vietoje Vilniaus miesto I-a komana Aleksandra Semionovaitė, Evelina Volodko ir Sabina Bingelytė 1570 tšk.
Meginos - Šautuvas - 50m - MKG – Gulint
Čempionės titulą išsivežė Šiaulietė Valerija Dušenko 602,5 tšk. (treneris Mantas Bakas), sidabras iškeliavo į Vilniaus miestą Aleksandrai Semionovaitei 602,1 tšk. (treneris Miroslav Leščevki) ir bronza atiteko taip pat Vilnietei Evelinai Volodko 601,1 tšk. (treneris Miroslav Leščevki).
Šio pratimo komandos prizininkės. Pirmoje vietoje Šiaulių miesto „Dubysa“ komanda Valreija Dušenko, Vakarė Mikalauskaitė ir Agnė Urbonaitė 1792,0 tšk., antroje vietoje Rokiškio I-a komanda Evelina Kulytė, Gustė Mickutė ir Kornelija Kisieliovaitė 1762,9 tšk., trečioje vietoje Vilniaus miesto I-a komanda Evelina Volodko, Sabina Bingelytė ir Gabrielė Rynkievič 1750,7 tšk.
Merginos - Pistoletas - 25m - MKG - 30+30
Auksas atiteko Emilijai Miliajavaitei kvalifikacijoje surinkus 529 tšk., o finale 16 tšk. iš Vilniaus (trenerė Vida Zvicevičienė), sidabras atiteko kitai Vilnietei, trenerės Vidos Zvicevičienės auklėtinei Viktorijai Rysevai kvalifikacijoje surinkus 534 tšk., o finale 13 tšk., bronza nukeliavo pas Alytiškę Ugnę Vaickelionytę 542 tšk, ir finale 8 tšk. (trenerė Asta Brusokienė).
Šio pratimo komandinėje įskaitoje rikiuotė tokia. Pirmoje vietoje Vilniaus miesto I-a komanda Viktorija Ryseva, Greta Rankelytė ir Emilija Suchalet surinkusios 1580 tšk., antroje vietoje Kauno miesto I-a komanda Patricija Jasukaitytė, Gaivilė Makarevičiūtė ir Aurelija Krikštolaitytė surinkusios 1461 tšk. ir trečioje vietoje Biržų I-a komanda Ieva Vaserytė, Viktorija Lapienytė ir Meda Briedytė surinkusios 1404 tšk.

2020-09-21 12:35

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 5 2133 447
El.paštas  info@shooting.lt