LŠSS
 L  I  E  T  U  V  O  S 
ŠAUDYMO SPORTO
S  Ą  J  U  N  G  A


Lietuvos asmeninis čempionatas mažo kalibro ginklais

Pirmąjį š.m. liepos savaitgalį vyko svarbiausios varžybos mažo kalibro ginklais, Lietuvos čempionatas.
Netrūko intrigos, karščio, nuovargio ir džiaugsmo. Sveikiname Lietuvos čempionus ir prizininkus bei jų trenerius. Kažkam prasidės poilsis, o kažkas toliau ruošis svarbiausiam metų startui, Europos čempionatui, kuriame vyks ne tik Europos, bet ir olimpinių žaidynių kelialapių dalytuvės.
Taigi 2022 m. Lietuvos čempionai ir prizininkai:
Pistoleto pratimo 30+30 moterų Lietuvos čempione nugalėjusi rezultatu 18-13 tapo Ugnė Vaickelionytė iš Alytaus, trenerė Asta Brusokienė, antroje vietoje Jekaterina Ždanova, trenerė Vida Zvicevičičnė, dėl trečio vietos kovojo Gabriele Rankelytė ir Vaida Trakimaitė, 5-11 rezultatu, bronza atiteko Vaidai ir jos trenerei Virginijai Karandienei iš Kauno.
Vyrų pistoleto Greitošaudos pratime dėl aukščiausios prabos medalio kovojo Igor Radajev ir Michail Bagrov, rezultatu 16-12 Lietuvos čempionu tapo Igor Radajev, Michail Bogrov iškovojo sidabrą ir dėl trečios vietos kovojo du alytiškiai, trenerės Astos Brusokienės auklėtiniai, Kęstutis Bilius ir bronzą laimėjęs Justinas Stanevičius.
Vyrų 50 m. LPP pratimo Lietuvos čempionu tapo Karol Belevič 533-6x tšk., trenerė Vida Zvicevičienė, antroje vietoje alytiškis Justinas Stanevičius 531-4x tšk., ir trečioje vietoje taip pat alytiškis, trenerio Juozo Budrio auklėtinis Artūras Jermalavičius 527-6x tšk.
Vyrų olimpinio pratimo 3 padėtys daugkartiniu čempionu tapo trenerio Česlovo Pavilonio auklėtinis, Alytaus miesto sportininkas Karolis Girulis 16 tšk.,finale kovojęs su kauniečiu, trenerės Virginijos Pabalienės auklėtiniu Tomu Simokaičiu 4 tšk., trečioje vietoje Šiaulių miesto atletas, Manto Bako auklėtinis Matas Medišauskas.
Tokioje pačioje rungtyje, moterų Lietuvos čempione tapo vilnietė, trenerio Miroslav Leščevski auklėtinė Felicija Bendoriūtė 16 tšk. Finale susirungusi su šiauliete, Manto Bako auklėtine Vakare Mikalauskaite 12 tšk., trečioje bronzinėje vietoje liko Kauno miesto atstovė Justina Jančiulevičiūtė, trenerė Tatjana Klimova.
Vyrų šautuvo gulint pratime Lietuvos čempionu tapo taip pat Karolis Girulis, antroje vietoje, trenerio Miroslav Leščevski auklėtinis Rimvydas Spėčius, ir trečioje vietoje Tomas Simokaitis.
Merginų pratime gulomis Lietuvos čempione tapo Vakarė Mikalauskaitė, antroje vietoje Justina Jančiulevičiūtė ir trečioje vietoje Felicija Bendoriūtė.

2022-07-04 18:01

Žemaitės g. 6-503
LT-03117 Vilnius
Telefonas +370 672 09655
El.paštas  info@saudymosajunga.lt