Lietuvos šaulys Tomas Vaitekūnas pradėjo naująjį sezoną pirmosiomis varžybomis po ilgesnės pertraukos. Po intensyvaus pasirengimo laikotarpio sportininkas džiaugiasi sugrįžęs į varžybinį ritmą ir įsivertinęs savo formą realioje konkurencijoje.
Pasak Tomo, startas buvo visai neblogas – forma jaučiama gera, o rezultatas solidus. Vis dėlto sportininkas atviras: dar keli taškai „liko ant stalo“, tad potencialo geresniam pasirodymui tikrai yra.
Šios varžybos tapo svarbiu sezono atspirties tašku, leidžiančiu aiškiau matyti tolimesnius tikslus ir kryptingai ruoštis artėjantiems startams.